ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Засідання журі конкурсу авторських робіт з питань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 25.06.2021, 08:21

23 червня поточного року  на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області відбулося засідання журі у складі представників оргкомітету конкурсу авторських робіт «Створюємо інтерактивний простір безпеки» серед здобувачів освіти закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Волинської області у 2021 році (далі –Конкурс). Журі оргкомітету Конкурсу засідало у складі представників: Головного управління ДСНС України в області – Володимира Нестерова, управління освіти і науки облдержадміністрації – Неллі Ващук, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  області -  Олександра Грушевенчука, Лілії Богданович, Світлани Сарай, Юрія Пашинського. На порядку денному було одне питання – визначення переможців та призерів конкурсу. Розглядалися роботи у номінаціях: «Відеоролик», «Вірш», «Відеогра», «Портрет рятувальника», «Електронна презентація», «Художня робота одним кольором». В кожній номінації визначено переможців та призерів. Рішення журі буде направлено до Головного управління ДСНС України в області та управління освіти і науки облдержадміністрації для вирішення питання щодо нагородження переможців та призерів Конкурсу. Оголошення про підсумки Конкурсу буде здійснено через офіційні веб-сайти організаторів Конкурсу та місцевих органів управління освітою.

Кращі роботи можуть бути передані педагогам закладів дошкільної, загальної середньої, вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти для використання у освітньому процесі. Роботи учасників Конкурсу передаються також для поповнення спеціальних експозицій на виставці-музеї пожежно-рятувальної служби, у підрозділах ГУ ДСНС України в області, навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД тощо. Роботи переможців можуть бути направлені організаторами цього конкурсу для участі в міжнародних конкурсах з питань безпеки життєдіяльності, а також  в інших аналогічних конкурсах на рівні держави та області.

На Конкурс надійшло  38 робіт,  у тому числі з таких навчальних закладів як: Волинський національний університет імені Лесі Українки, Ковельський промислово-економічний фаховий коледж ЛНТУ, Володимир - Волинський педагогічний фаховий коледж імені А.Ю. Кримського, ВСП «Рожищенський фаховий коледж ЛНУ ВМБ імені  С.З. Гжицького», Луцький педагогічний коледж Волинської обласної ради, Ковельський центр професійно-технічної освіти, Володимир-Волинський центр професійної освіти, Ковельський фаховий медичний коледж, Луцький центр професійно - технічної освіти, Колківський центр професійної освіти, Нововолинський електромеханічний коледж. Всі авторські роботи, надіслані на Конкурс, відповідають вимогам до створення та оформлення робіт і допущені до участі в Конкурсі.

По закінченню засідання журі Конкурсу представники оргкомітету висловили надію, що проведення таких заходів сприяє поглибленому вивченню здобувачами освіти правил пожежної, екологічної безпеки та основ безпеки життєдіяльності, порядку запобігання та дій на випадок пожеж, надзвичайних ситуацій, пандемій тощо, а також розвитку у здобувачів освіти творчих здібностей, популяризації здорового способу життя, професії рятувальника, волонтерства, активної суспільної позиції.

Посилання на роботи

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
23 Липня09:53 Заняття з керівниками навчальних груп у місті Камінь-Каширський
9 Липня09:33 Чергове засідання педагогічної ради
9 Липня09:29 День викладача та майстра виробничого навчання
8 Липня15:58 Підсумки роботи за перше півріччя
8 Липня15:48 Навчаються заступники керівників територіальних громад
1 Липня09:24 Спеціальне об’єктове навчання на заводі «Кромберг енд Шуберт»
25 Червня08:21 Засідання журі конкурсу авторських робіт з питань безпеки життєдіяльності
18 Червня10:31 Спеціальне об’єктове навчання на ринку
17 Червня10:27 Храмам Камінь-Каширщини – належну пожежну безпеку
9 Червня11:51 Навчання керівників громад Ковельського району
3 Червня16:19 Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання
31 Травня16:07 Навчання керівників судової адміністрації області
27 Травня16:34 Тренування дій органів управління і сил цивільного захисту та завдання з евакуації
20 Травня15:32 День вишиванки
18 Травня09:26 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» !
Останні новини