ГоловнаОстанні новини8 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Підсумки роботи за перше півріччя

Опубліковано: 08.07.2021, 15:58

8 липня вперше за час введення в країні карантинних обмежень у звичайному режимі (офлайн) відбулася нарада з працівниками Центру за результатами роботи у першому півріччі 2021 року. Вів нараду начальник Центру Сергій Шмига. Учасники наради дотримувалися вимог правил карантину, так як в області досі є випадки зараження COVID-19.

З доповіддю про результати функціонального навчання, спеціальної і практичної підготовки,  навчання з пожежної безпеки виступив завідувач кабінету навчального Центру Павло Копилов, який детально проаналізував виконання плану комплектування  навчальних груп слухачами, участь педагогічних працівників у проведенні практичної підготовки на підприємствах, установах, організаціях. Всі заплановані заходи виконано, деякі - перевиконано.

З інформацією про діяльність структурних підрозділів Центру виступили: начальник обласного методичного кабінету (БЖД населення), завідувачі Луцьких та Ковельських територіальних курсів, навчально-консультаційних пунктів у містах Володимирі-Волинському,  Нововолинську.

Начальник Центру подякував працівникам Центру за виконання поставлених перед Центром   завдань, побажав і надалі,  докладати усіх зусиль для  досягнення належних результатів у роботі.

Він також  вкотре закликав особовий склад Центру продовжувати боротьбу з коронавірусною інфекцією, берегти своє  здоров’я і  здоров’я здобувачів освіти, вакцинуватися, а також звернув увагу на активізацію роботи зі зміцнення матеріально-технічної бази Ковельських територіальних курсів за новим місцем дислокації.

На завершення наради начальник Центру вручив Почесну грамоту ДСНС України майстрові виробничого навчання Луцьких територіальних курсів Миколі Ковалю, який наказом Голови ДСНС України від 10 червня 2021 року №237 нагороджений за сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, відданість справі служіння українському народові та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

 

                                 Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
23 Липня09:53 Заняття з керівниками навчальних груп у місті Камінь-Каширський
9 Липня09:33 Чергове засідання педагогічної ради
9 Липня09:29 День викладача та майстра виробничого навчання
8 Липня15:58 Підсумки роботи за перше півріччя
8 Липня15:48 Навчаються заступники керівників територіальних громад
1 Липня09:24 Спеціальне об’єктове навчання на заводі «Кромберг енд Шуберт»
25 Червня08:21 Засідання журі конкурсу авторських робіт з питань безпеки життєдіяльності
18 Червня10:31 Спеціальне об’єктове навчання на ринку
17 Червня10:27 Храмам Камінь-Каширщини – належну пожежну безпеку
9 Червня11:51 Навчання керівників громад Ковельського району
3 Червня16:19 Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання
31 Травня16:07 Навчання керівників судової адміністрації області
27 Травня16:34 Тренування дій органів управління і сил цивільного захисту та завдання з евакуації
20 Травня15:32 День вишиванки
18 Травня09:26 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» !
Останні новини