ГоловнаОстанні новини24 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів

Опубліковано: 24.12.2019, 09:16

Найкращий спосіб захиститися від пожежі – не допустити її виникнення, а якщо небезпечна подія сталась, ужити заходів щодо мінімізації її наслідків - саме під таким гаслом проходять профілактичні  заходи серед учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти Волинської області.

З метою навчання правилам безпеки життєдіяльності, підвищення поінформованості у питаннях пожежної профілактики та набуття практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій керівництвом Державного навчального закладу  «Ковельський центр професійно - технічної освіти» було запрошено представників Навчально-консультаційного пункту  м. Ковеля для проведення практичного семінару з учасниками навчально - виховного процесу даного навчального закладу.

 Заняття проводив майстер виробничого навчання Борис Андріюк,  який наголосив присутнім на актуальності зустрічі, враховуючи нещодавні  трагічні обставини  загибелі людей під час пожежі в Одеському коледжі,  нагадав правила пожежної безпеки у навчальних закладах та алгоритм дій під час виникнення  інших надзвичайних ситуацій. Також гість ознайомив студентів із закономірностями розвитку і поширення пожежі, основними способами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації.

 Особливу увагу  Борис Миколайович приділив питанню правильної та швидкої евакуації. Під час практичної  частини навчань студенти  могли закріпити отримані знання: учасники заходу тренувались ліквідовувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Підводячи підсумок проведеного заходу спільно було  зроблено висновок, що такі практичні заняття вкрай необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення надзвичайних подій. Сподіваємось, що майбутнє покоління зростатиме зі сформованою культурою безпечної поведінки.

Навчально-консультаційний пункт м. Ковель   
Останні новини
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
21 Грудня12:35 У взаємодії до позитивних результатів у сфері цивільної безпеки
5 Грудня11:23 Навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
26 Листопада08:43 На Волині підвели підсумки командно - штабних навчань
19 Листопада16:20 Тиждень знань безпеки життєдіяльності – сходинка до безпечного дитинства
19 Листопада16:10 Розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області
27 Вересня11:33 Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
Останні новини