ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області

Опубліковано: 27.01.2020, 12:00

24 січня  у приміщенні Волинської ОДА під головуванням  радника голови обласної державної адміністрації Анатолія Костика, відбулись збори керівного складу цивільного захисту з підведення підсумків роботи у 2019 році та визначення завдань на 2020 рік.

Захід проходив за участі начальника управління ДСНС України в області Володимира Грушовінчука, начальника управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Олександра Блащука, заступника начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області  з навчально-виробничої  роботи Павла Копилова, членів регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голів районних державних адміністрацій та міст обласного підпорядкування, керівників спеціалізованих служб.

У вступному слові Анатолій Костик, зауважив, що основні заходи і напрями роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, обласних управлінь, організацій і підприємств у сфері цивільного захисту у 2019 році були спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, підвищення готовності до оперативного реагування органів влади на місцях у разі їх виникнення, ефективної взаємодії територіальних та функціональних підсистем цивільного захисту, недопущення загибелі і травмування людей.

Про результати оперативно-службової діяльності доповів начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук. Він окреслив ситуацію щодо реагування на пожежі та надзвичайні події в області.  Зокрема повідомив, що за минулий рік на Волині виникло 1589 пожеж. Від наслідків пожеж загинуло 38 осіб, врятовано 27 людей та матеріальних цінностей на суму понад 230 млн. грн., життя ще 27 громадян співробітники ДСНС врятували в умовах інших надзвичайних ситуацій.

«Жодна із надзвичайних ситуацій та подій, що трапилися в області, не залишились без належного реагування підрозділів ДСНС», – наголосив Володимир Грушовінчук.

Начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Олександр Блащук доповів про результати роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області у 2019 році Він відмітив, що в цілому органи управління цивільного захисту області і районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області показали належний рівень підготовки до дій за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій.   

Про стан проведення в області навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, проведення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях доповів заступник начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області  з навчально-виробничої  роботи Павло Копилов. У виступі акцентувалась увага на організації просвітницької роботи щодо дій населення під час виникнення надзвичайних ситуацій. У підсумку засідання були визначені основні пріоритети у подальшій діяльності. Зокрема, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей, а також  забезпечення здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах, організаціях спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту.                                                     

У підсумку засідання були визначені основні пріоритети у подальшій діяльності. Зокрема щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей. А для цього необхідно  систематично працювати над удосконаленням знань керівників усіх ланок єдиної державної системи цивільного захисту, формуванням у них  чіткого алгоритму дій під час виникнення  надзвичайних ситуацій.

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
21 Грудня12:35 У взаємодії до позитивних результатів у сфері цивільної безпеки
5 Грудня11:23 Навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
26 Листопада08:43 На Волині підвели підсумки командно - штабних навчань
19 Листопада16:20 Тиждень знань безпеки життєдіяльності – сходинка до безпечного дитинства
19 Листопада16:10 Розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області
27 Вересня11:33 Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
Останні новини