ГоловнаОстанні новини11 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини

Опубліковано: 11.02.2020, 14:32

Навчання з питань пожежної безпеки - проблема державної і суспільної значущості, адже, як показує практика, невміння громадян діяти у екстремальних ситуаціях є причиною значних людських та матеріальних втрат.

07 лютого 2020 року на базі НКП м. Ковеля було організовано проведення спеціального навчання з пожежної безпеки з керівним складом освітніх закладів, закладів культури, інших суб’єктів господарювання           м. Ковеля та Ковельського району. Метою його проведення було підвищення загальних пожежно-технічних знань посадових осiб, навчання їх правилам пожежної безпеки, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, напрацювання навичок використання наявних первинних засобів пожежогасіння.

Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач НКП Володимир Ващук. Він ознайомив освітян з причинами та обставинами пожеж, що трапились в області в поточному та минулому році, продемонстрував відеоматеріали щодо поведінки у випадку пожежі.

В ході навчання майстер виробничого навчання Борис Андріюк. роз’яснив присутнім протипожежні вимоги основних нормативно-правових документів, порядок евакуації учасників навчально - виховного процесу на випадок виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі та ліквідації загорання на його початковій стадії.

Згодом учасники заходу побували в 4-ій державній пожежно-рятувальній частині у м. Ковелі, де була їм було продемонстровано можливості сучасної пожежно-рятувальної техніки та обладнання. Начальник Ковельського МРВ у ДСНС у Волинській області Войтанік В.П. довів основні вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки на суб’єктах господарювання, дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

В ході обговорення присутні дійшли висновку, що адекватна реакція, елементарні знання правил пожежної безпеки та своєчасне оповіщення відповідних служб можуть зберегти життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей, зменшити збитки у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

 

НКП м. Ковель   
Останні новини
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
21 Грудня12:35 У взаємодії до позитивних результатів у сфері цивільної безпеки
5 Грудня11:23 Навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
26 Листопада08:43 На Волині підвели підсумки командно - штабних навчань
19 Листопада16:20 Тиждень знань безпеки життєдіяльності – сходинка до безпечного дитинства
19 Листопада16:10 Розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області
27 Вересня11:33 Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
Останні новини