ГоловнаОстанні новини28 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Системність і плановість – запорука успіху!

Опубліковано: 28.02.2020, 08:38

27 лютого 2020 року на базі Волинського краєзнавчого музею було проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту. Першочерговою метою його стало досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту установи при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на даному об’єкті здійснював майстер виробничого навчання Луцьких територіальних курсів ІІІ категорії Степан Ковальчук . Під час підготовчого періоду були проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом установи та його філій, інструктажі з посередниками і керівниками місць з практичного відпрацювання навчальних питань.

Усі структурні підрозділи музею були підготовлені до проведення спеціального навчання. Заздалегідь переглянуто «План реагування на надзвичайні ситуації» та внесені відповідні зміни. Відпрацьовані усі плануючі документи для організації діяльності з питань цивільного захисту.

Варто відмітити, що Волинський музей було відкрито ще у 1929 році. Більше як за 90 років Волинський краєзнавчий музей перетворився на справжній науково-дослідницький, науково-освітній, методичний та координаційний центр музейної справи волинського краю, головний музей Волинської області з своїми відділами та філіалами.

Адміністрація установи з усією відповідальністю віднеслась до проведення об’єктового навчання, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду музею. 

В ході проведення навчання особлива увага зверталась на удосконалення практичних навичок, організації заходів взаємодії посадових осіб органів управління, підрозділів цивільного захисту та інших працівників музею щодо виконання своїх функціональних обов’язків та порядку дій під час виникнення та ліквідації можливої надзвичайної ситуації.

Керівний склад брав безпосередню участь на місцях проведення практичних робіт, здійснював контроль щодо оперативного залучення формувань цивільного захисту та інших сил і засобів для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, оперативного залучення сил і засобів для локалізації умовної пожежі. Організація основних видів забезпечення під час дій у зоні виникнення пожеж проводилась на відповідному рівні.

Весь комплекс підготовчих заходів дав змогу якісно відпрацювати навчальні елементи. В  ході навчання перевірені практичні навички щодо:

Завдання, які були покладені на підрозділи цивільного захисту Волинського краєзнавчого музею виконані на належному професійному рівні.

Підводячи підсумки, присутні окреслили усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників музею.

 

Обласний методичний кабінет   
Останні новини
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
21 Грудня12:35 У взаємодії до позитивних результатів у сфері цивільної безпеки
5 Грудня11:23 Навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
26 Листопада08:43 На Волині підвели підсумки командно - штабних навчань
19 Листопада16:20 Тиждень знань безпеки життєдіяльності – сходинка до безпечного дитинства
19 Листопада16:10 Розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області
27 Вересня11:33 Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
Останні новини