ГоловнаОстанні новини18 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Відзначення професійного свята

Опубліковано: 18.09.2020, 11:33

17 вересня щорічно в Україні відзначається  професійне свято – День рятівника. Це данина  відважним і сміливим людям, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги, забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Рятувальники цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Основним завданням тих, хто обрав цю професію є порятунок людського життя – найбільшої цінності на Землі.

Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008р. встановлено свято - День рятівника. Воно відзначається в день, коли православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятівники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. Саме тому ДСНС України має девіз "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Колектив Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області традиційно  взяв  участь у заходах, приурочених Дню рятівника. Напередодні свята методистами центру було оформлено виставку: «17 вересня – День рятівника», яку розташовано в холі центру.

У Навчально-методичному центрі з нагоди свята було проведені урочисті збори. Зі словами привітання до колективу звернувся начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига. Він зазначив, що відзначення Дня рятівника на державному рівні - данина поваги і шани мужнім і сміливим людям, які обрали своїм фахом захист населення і території держави від проявів природної стихії та техногенних катастроф, це висока оцінка того, що вони роблять для запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків. Ці люди постійно перебувають на передовій, докладають багато зусиль, щоб гарантувати безпеку нашої держави.

Начальник центру подякував ветеранам цивільного захисту та пожежної охорони, які і далі продовжують працювати в підрозділах центру та передають  молодому поколінню свій досвід.

З нагоди професійного свята начальник центру вручив  подяку від Голови ДСНС України завідувачу кабінету навчального центру Василю Ромку та подякував кожному співробітнику за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.

Усім, хто носить горде звання рятувальника хотілося б у ці дні побажати міцного здоров'я, безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою.

DSCN3502.JPG


   
Останні новини
14 Грудня16:07 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
6 Листопада12:31 Підсумкова нарада керівного складу центру
26 Жовтня15:00 Чергування на виборчих дільницях
21 Жовтня16:04 Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року
9 Жовтня12:27 Нагородження призерів обласного конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки»
7 Жовтня10:30 Проведено функціональне навчання з командирами об’єктових відділень пожежогасіння
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
Останні новини