ГоловнаОстанні новини7 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Проведено функціональне навчання з командирами об’єктових відділень пожежогасіння

Опубліковано: 07.10.2020, 10:30

Відповідно до Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області на 2020 навчальний рік у період з 5 по 6 жовтня проводились заняття з категорією слухачів «Командири об’єктових відділень пожежогасіння». 

Навчання слухачів було організовано з дотриманням вимог Постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 про встановлення карантину та впровадження  протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). 

Майстри виробничого навчання та викладач-методист центру - підполковник служби цивільного захисту Олександр Грушевенчук розповіли слухачам про причини виникнення пожеж, види протипожежного захисту, ознайомили з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, з навичками використання наявних засобів пожежогасіння на виробництві та небезпечними факторами, які впливають на людину при пожежі.

Також на заняттях було детально розглянуто питання навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях та практичної підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту. Присутні ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

У ході навчання слухачі відвідали частину спеціальної пожежної техніки. Начальник частини спеціальної пожежної техніки, підполковник служби цивільного захисту ДСНС України у Волинській області Мирослав Пастух розповів історію створення частини, ознайомив слухачів із технікою, засобами захисту й роботою пожежників, також показав клас, де вони навчаються, продемонстрував систему оповіщення та як за лічені секунди пожежники вирушають на місце пожежі. Пожежна частина оснащена новими пожежно-рятувальними автомобілями. Найвища рятувальна драбина становить лише 30 м, хоча будинки в нашому місті є вищі.

Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

Результати підсумкового тестування засвідчили належний рівень знань усіх слухачів групи. На завершення слухачі отримали всі необхідні матеріали в електронному вигляді та переглянули фільми щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Аналізуючи проведене навчання можна бути впевненими, що отримані слухачами знання та вміння сприятимуть удосконаленню організації системи цивільного захисту та підвищенню ефективності роботи органів управління та сил цивільного захисту на об’єктовому рівні.

Майстри виробничого навчання

Луцьких територіальних курсів ІІІ категорії   
Останні новини
14 Грудня16:07 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
6 Листопада12:31 Підсумкова нарада керівного складу центру
26 Жовтня15:00 Чергування на виборчих дільницях
21 Жовтня16:04 Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року
9 Жовтня12:27 Нагородження призерів обласного конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки»
7 Жовтня10:30 Проведено функціональне навчання з командирами об’єктових відділень пожежогасіння
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
Останні новини