ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Нагородження призерів обласного конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки»

Опубліковано: 09.10.2020, 12:27

Навесні 2020 року на Волині було оголошено обласний конкурс під назвою "Створюємо інтерактивний простір безпеки" серед студентів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Ініціаторами залучення студентської молоді до участі в Конкурсі виступили управління ДСНС у Волинській області у взаємодії з Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Волинської області, управлінням  освіти та науки облдержадміністрації та обласною організацією Добровільного пожежного товариства.

Учасники Конкурсу  представили на розгляд журі роботи у номінаціях: відеоролики, презентації з елементами анімації та вірші, що вчать дорослих і дітей поважному ставленню до вимог особистої та суспільної безпеки вдома та в громадських місцях тощо. Загалом на Конкурс було подано понад 30 робіт з навчання громадян правил безпеки життєдіяльності.

8 жовтня 2020 року у 25-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Луцька Управління ДСНС у Волинській області відбулись заходи з нагородження переможців та призерів студентського конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки».

Представники оргкомітету Конкурсу відзначили роботи  студентів Волинського  національного університету імені Лесі Українки,  Ковельського промислово-економічного фахового коледжу Луцького НТУ, Луцького педагогічного коледжу, Колківського вищого професійного училища, Волинського  фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського. Грамоти та цінні подарунки отримали 25 студентів з різних закладів професійно-технічної та вищої освіти області, а також п’ятеро педагогів.

Голова журі – начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Володимир Нестеров зазначив:  «Молоді, креативні люди зуміли долучитися до корисної суспільної справи – допомогти підростаючому поколінню та дорослому населенню підвищити рівень знань із правил особистої безпеки, правил запобігання поширенню інфекційних захворювань, алгоритму поведінки під час пожеж, кризових ситуацій природного та техногенного характеру».

Представлені роботи поповнили навчально-методичну базу Навчально-методичного  центру ЦЗ та БЖД Волинської області, а також можуть бути використані педагогами закладів освіти всіх рівнів області  у навчально-виховному процесі.

Представники оргкомітету  та учасники Конкурсу дійшли згоди про продовження спільної роботи для організації подібних заходів у майбутньому заради  досягнення спільної мети – навчання мешканців області правил безпечної поведінки з метою запобігання надзвичайних ситуацій.

Обласний методичний кабінет

(БЖД населення )   
Останні новини
14 Грудня16:07 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
6 Листопада12:31 Підсумкова нарада керівного складу центру
26 Жовтня15:00 Чергування на виборчих дільницях
21 Жовтня16:04 Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року
9 Жовтня12:27 Нагородження призерів обласного конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки»
7 Жовтня10:30 Проведено функціональне навчання з командирами об’єктових відділень пожежогасіння
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
Останні новини