ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року

Опубліковано: 21.10.2020, 16:04

16 жовтня 2020 року відбулася нарада з працівниками центру з підбиття підсумків діяльності за 9 місяців та визначення завдань на четвертий квартал поточного року. Нарада проводилася у відеоселекторному режимі з дотриманням працівниками правил карантинної безпеки. З доповіддю про діяльність центру впродовж 9 місяців цього року виступив заступник начальника центру Павло Копилов, який детально проаналізував стан функціонального навчання з питань цивільного захисту керівного складу та фахівців, спеціальної підготовки осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, а також надання допомоги  підприємствам, установам, організаціям у підготовці та проведенні спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, внесок кожного структурного підрозділу та окремих працівників центру.

Зі співдоповідями виступили всі керівники структурних підрозділів  центру, які прозвітували про виконану роботу, пояснили причини невиконання окремих заходів у зв’язку з карантином, проінформували про плани на четвертий квартал поточного року.

Із заключним словом виступив начальник центру Сергій Шмига. Він дав оцінку діяльності за 9 місяців кожному структурному підрозділу, звернув увагу на позитивні моменти та на недостатню  роботу з окремих питань, закликав усунути наявні недоліки та поставив завдання особовому складу центру на жовтень та четвертий квартал. Основну увагу необхідно звернути на дотримання карантинних заходів з метою збереження здоров’я як особового складу так і слухачів, виконання запланованих заходів, участь працівників центру у чергуваннях під час виборів до органів місцевого самоврядування,  підготовку плану комплектування з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту на наступний рік, та плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях у 2021 році, підготовку методичних матеріалів відповідно до плану тощо. Наприкінці наради начальник центру закликав усіх працівників сумлінно виконувати свої обов’язки і добиватися належних результатів.

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
6 Листопада12:31 Підсумкова нарада керівного складу центру
26 Жовтня15:00 Чергування на виборчих дільницях
21 Жовтня16:04 Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року
9 Жовтня12:27 Нагородження призерів обласного конкурсу «Створюємо інтерактивний простір безпеки»
7 Жовтня10:30 Проведено функціональне навчання з командирами об’єктових відділень пожежогасіння
18 Вересня11:33 Відзначення професійного свята
22 Червня10:40 Участь в онлайн-конференції з обговорення освітніх програм за напрямком «Цивільна безпека»
12 Червня10:45 Безпека на воді
28 Лютого08:38 Системність і плановість – запорука успіху!
19 Лютого13:45 Навчання з питань пожежної безпеки у м. Ковелі
11 Лютого14:32 Навчання з питань пожежної безпеки працівників освітніх закладів Ковельщини
11 Лютого14:30 Навчений – значить озброєний!
27 Січня12:00 Підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в 2019 році у Волинській області
24 Грудня09:16 Сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
21 Грудня12:35 У взаємодії до позитивних результатів у сфері цивільної безпеки
Останні новини