ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Підбиття підсумків діяльності за 9 місяців поточного року

Опубліковано: 21.10.2020, 16:04

16 жовтня 2020 року відбулася нарада з працівниками центру з підбиття підсумків діяльності за 9 місяців та визначення завдань на четвертий квартал поточного року. Нарада проводилася у відеоселекторному режимі з дотриманням працівниками правил карантинної безпеки. З доповіддю про діяльність центру впродовж 9 місяців цього року виступив заступник начальника центру Павло Копилов, який детально проаналізував стан функціонального навчання з питань цивільного захисту керівного складу та фахівців, спеціальної підготовки осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, а також надання допомоги  підприємствам, установам, організаціям у підготовці та проведенні спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, внесок кожного структурного підрозділу та окремих працівників центру.

Зі співдоповідями виступили всі керівники структурних підрозділів  центру, які прозвітували про виконану роботу, пояснили причини невиконання окремих заходів у зв’язку з карантином, проінформували про плани на четвертий квартал поточного року.

Із заключним словом виступив начальник центру Сергій Шмига. Він дав оцінку діяльності за 9 місяців кожному структурному підрозділу, звернув увагу на позитивні моменти та на недостатню  роботу з окремих питань, закликав усунути наявні недоліки та поставив завдання особовому складу центру на жовтень та четвертий квартал. Основну увагу необхідно звернути на дотримання карантинних заходів з метою збереження здоров’я як особового складу так і слухачів, виконання запланованих заходів, участь працівників центру у чергуваннях під час виборів до органів місцевого самоврядування,  підготовку плану комплектування з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту на наступний рік, та плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях у 2021 році, підготовку методичних матеріалів відповідно до плану тощо. Наприкінці наради начальник центру закликав усіх працівників сумлінно виконувати свої обов’язки і добиватися належних результатів.

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
18 Червня10:31 Спеціальне об’єктове навчання на ринку
17 Червня10:27 Храмам Камінь-Каширщини – належну пожежну безпеку
9 Червня11:51 Навчання керівників громад Ковельського району
3 Червня16:19 Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання
31 Травня16:07 Навчання керівників судової адміністрації області
27 Травня16:34 Тренування дій органів управління і сил цивільного захисту та завдання з евакуації
20 Травня15:32 День вишиванки
18 Травня09:26 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» !
7 Травня11:20 Підсумки роботи за квітень
30 Квітня11:58 Навчання посадових осіб Володимир- Волинського району
22 Квітня14:37 Навчання відповідальних за консультаційні пункти
16 Квітня11:29 Показовий День цивільного захисту у Камені-Каширському
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
Останні новини