ГоловнаОстанні новини29 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2020 році у Волинській області

Опубліковано: 29.01.2021, 14:58

28 січня  п. р. у приміщенні Волинської облдержадміністрації відбулись збори керівного складу цивільного захисту з підбиття підсумків роботи у 2020 році та визначення завдань на 2021 рік. Нараду очолив заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Костик. Вона проходила у режимі відеоселекторного зв’язку.

Захід проходив за участі начальника управління ДСНС України в області Володимира Грушовінчука, начальника управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Олександра Блащука, начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергія Шмиги, керівників регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту,  у районних студіях відеозв’язку:  голів районних державних адміністрацій, голів територіальних громад та міських голів міст обласного підпорядкування.

 У вступному слові Анатолій Костик зауважив, що основні заходи і напрями роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, обласних управлінь, організацій і підприємств у сфері цивільного захисту у 2020 році були спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, підвищення готовності до оперативного реагування органів влади на місцях у разі їх виникнення, ефективної взаємодії територіальних та функціональних підсистем цивільного захисту, недопущення загибелі і травмування людей.

  З доповіддю про результати роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області у 2020 році виступив начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Олександр Блащук. Він відмітив, що в цілому органи управління цивільного захисту області і районних ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області показали належний рівень підготовки до дій за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій. 

Про результати оперативно-службової діяльності доповів начальник управління ДСНС України в області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук. Він повідомив, що у 2020 році підрозділи служби 101 ліквідували 1494 пожежі, під час яких врятовано 22 людських життя (з них четверо дітей) та матеріальних цінностей на суму понад 200 млн. грн., життя ще 36 громадян співробітники ДСНС врятували в умовах інших надзвичайних ситуацій та подій.

Про стан проведення в області навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, проведення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях доповів начальник  НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області Сергій Шмига. Він наголосив, що робота Центру організована відповідно до нової моделі надання консультаційно-методичної допомоги органам влади, суб’єктам господарювання та спрямована на впровадження теоретичної бази з цивільного захисту в практичну площину. Начальник Центру інформував присутніх, що пріоритетом на наступний рік є навчання керівного складу територіальних громад області, налагодження тісної співпраці з  ними з метою надання  консультаційно-методичної допомоги з питань цивільного захисту.

Діяльність обласної підсистеми ЄДС цивільного захисту визнано як таку, що готова до виконання завдань за призначенням.

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
1 Квітня08:07 Заняття з пожежної безпеки працівників торгівлі
1 Квітня08:05 Спеціальна підготовка керівників навчальних груп ПрАТ «Волиньобленерго»
30 Березня08:10 Навчання посадових осіб територіальних громад Камінь-Каширщини
30 Березня08:08 Засідання атестаційної комісії Центру
26 Березня14:51 Навчання в Турійській територіальній громаді
23 Березня13:11 Навчання керівників територіальних громад області
22 Березня08:15 Евакуація з гуртожитку педколеджу
16 Березня09:19 Пожежній безпеці навчальних закладів - особливу увагу
12 Березня10:11 Заняття з працівниками диспетчерських служб
11 Березня16:14 Друге засідання педагогічної ради Центру
11 Березня16:11 Підсумки двох місяців 2021 року
9 Березня16:06 Навчання з питань цивільного захисту в Смідинській територіальній громаді Ковельського району
Останні новини