ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2021р.
 Версія для друку

Участь у семінарі щодо організації цивільного захисту в громадах області

Опубліковано: 26.02.2021, 08:53

25 лютого 2021 року начальник Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Сергій Шмига взяв участь у семінарі для громад в рамках ТПП «Кроків для спеціалістів» СЗ « Громадська інфраструктура» (Модуль С3.3 «Громадський порядок та безпека»).Захід проходив у режимі відеозв’язку.  

Семінар відбувся за участі заступників голів громад області, а також посадових осіб, на яких покладені обов'язки з питань цивільного захисту. Модератор  – радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Волинського РО Програми «U- LEAD з Європою» Андрій Погорілий.

Метою заходу стало усвідомлення учасниками місця громади в українській системі цивільного захисту, ознайомлення з методологією збору інформації для всебічної оцінки ризику в громадах та визначення того, які фактори впливають на безпекову ситуацію в громаді, надання учасникам інструменту для налагодження співпраці з іншими органами, відповідальними за цивільний захист на регіональному та місцевому рівнях, ознайомлення з алгоритмом створення добровільних пожежних команд, представлення основних ідей для успішних інформаційних кампаній щодо пожежної безпеки та протидії пандемії COVID-19. 

Виступаючі та доповідачі під час дискусії звернулись до керівного складу територіальних громад відповідально віднестись до питань цивільного захисту в очолюваних ними радах, адже кожна територіальна громада повинна бути спроможна та самодостатня не тільки у забезпеченні життєдіяльності свого населення у мирний час, а й у разі виникнення надзвичайної ситуації. Відповідно для запобігання надзвичайним ситуаціям, реагування на них та ліквідації їх наслідків у громадах необхідне функціонування дієздатної системи цивільного захисту, до якої входять органи управління, сили та засоби цивільного захисту.

Начальник Навчально- методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області інформував присутніх, що у березні поточного року планується проведення семінар- наради з представниками органів місцевого самоврядування щодо реалізації заходів захисту населення і територій громад від надзвичайних ситуацій, а також підвищення рівня готовності посадових осіб до виконання обов’язків у сфері цивільного захисту.

Сподіваємось, що означені заходи сприятимуть розбудові цивільного захисту в кожній громаді області.

 

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)

    
Останні новини
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
1 Квітня08:07 Заняття з пожежної безпеки працівників торгівлі
1 Квітня08:05 Спеціальна підготовка керівників навчальних груп ПрАТ «Волиньобленерго»
30 Березня08:10 Навчання посадових осіб територіальних громад Камінь-Каширщини
30 Березня08:08 Засідання атестаційної комісії Центру
26 Березня14:51 Навчання в Турійській територіальній громаді
23 Березня13:11 Навчання керівників територіальних громад області
22 Березня08:15 Евакуація з гуртожитку педколеджу
16 Березня09:19 Пожежній безпеці навчальних закладів - особливу увагу
12 Березня10:11 Заняття з працівниками диспетчерських служб
11 Березня16:14 Друге засідання педагогічної ради Центру
11 Березня16:11 Підсумки двох місяців 2021 року
9 Березня16:06 Навчання з питань цивільного захисту в Смідинській територіальній громаді Ковельського району
Останні новини