ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Участь у семінар-нараді з керівниками навчально- методичних центрів ЦЗ та БЖД областей та м. Києва

Опубліковано: 04.03.2021, 12:10

3 березня 2021 року начальник Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Сергій Шмига та заступник начальника  центру  ( з навчально-виробничої роботи) Олександр Грушевенчук взяли участь у семінарі-нараді з працівниками Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей, м. Києва, яка відбувалась у режимі відеоконференції. Очолював захід Директор департаменту організації заходів цивільного захисту Сергій Парталян.

Основними завданнями збору було підбиття підсумків діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту за 2020 рік, а також обговорення та визначення шляхів вирішення проблемних питань з навчання керівного складу та фахівців, підготовки посадових осіб органів управління та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

 Під час проведення наради виступили керівники центрів, які підвели підсумки діяльності за минулий рік щодо стану виконання державного замовлення, проходження навчання за контрактами з функціонального навчання, забезпечення супроводу практичної підготовки, поділились результатами впровадження спеціальної підготовки, а також доповіли про надання інформаційно- методичної підтримки консультаційним пунктам при органах місцевого самоврядування.

Особливої уваги заслуговує виступ заступника начальника управління – начальника відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Сергія Осипенка на тему: «Розгляд основних маркерів успішності виконання планових заходів з підготовки органів управління та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», у якому було висвітлено основні шляхи вирішення проблемних питань щодо навчання керівного складу та фахівців та організації планування навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

          На завершення засідання Директор департаменту організації заходів цивільного захисту Сергій Парталян підбив підсумки семінар - наради та визначив основні пріоритети у подальшій діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту на 2021 рік.   
Останні новини
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
1 Квітня08:07 Заняття з пожежної безпеки працівників торгівлі
1 Квітня08:05 Спеціальна підготовка керівників навчальних груп ПрАТ «Волиньобленерго»
30 Березня08:10 Навчання посадових осіб територіальних громад Камінь-Каширщини
30 Березня08:08 Засідання атестаційної комісії Центру
26 Березня14:51 Навчання в Турійській територіальній громаді
23 Березня13:11 Навчання керівників територіальних громад області
22 Березня08:15 Евакуація з гуртожитку педколеджу
16 Березня09:19 Пожежній безпеці навчальних закладів - особливу увагу
12 Березня10:11 Заняття з працівниками диспетчерських служб
11 Березня16:14 Друге засідання педагогічної ради Центру
11 Березня16:11 Підсумки двох місяців 2021 року
9 Березня16:06 Навчання з питань цивільного захисту в Смідинській територіальній громаді Ковельського району
Останні новини