ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Життя в цифровому світі: користь та небезпека

Опубліковано: 04.03.2021, 12:15

Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Переваги його використання очевидні. Проте, як будь-яка складна інфраструктура, Всесвітня мережа містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів. Адже попереджений - значить озброєний.

Саме темі безпеки в Інтернеті була присвячена зустріч методистів обласного методичного кабінету (БЖД населення) Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Лілії Богданович та Світлани Сарай з працівниками Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, яка відбулась 3 березня 2021року.

Присутні ознайомились з перевагами Всесвітньої мережі та небезпеками, які  в ній приховані . Адже  з кожним роком Інтернет-шахраї вигадують все нові й нові методи, як ошукати користувачів соціальних мереж, форумів та сайтів для продажу. На жаль, в найближчі роки кіберзлочинна діяльність нікуди не зникне. Тому потрібно бути уважними під час роботи в Інтернеті та перевіряти доступну інформацію, що допоможе своєчасно виявляти будь-які схеми зловмисників. Особливої уваги у цьому контексті набуває турбота про дітей  Методисти наголосили, що якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в Інтернеті. Лілія Богданович та Світлана Сарай розповіли про  реальні загрози, які несуть для  юних Інтернет-користувачів соціальні мережі, зокрема зупинились на такій проблемі як Інтернет-залежність.

На завершення зустрічі присутні дійшли висновку, що новітні інформаційні технології – це благо для людини, але потрібно грамотно ними користуватись. Слід пам’ятати про потенційну небезпеку мережі і розуміти, що реальне життя проходить дуже швидко, якщо подовгу сидіти за комп’ютером або не випускати з рук мобільного телефону.

 

Обласний методичний кабінет(БЖД населення)   
Останні новини
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
1 Квітня08:07 Заняття з пожежної безпеки працівників торгівлі
1 Квітня08:05 Спеціальна підготовка керівників навчальних груп ПрАТ «Волиньобленерго»
30 Березня08:10 Навчання посадових осіб територіальних громад Камінь-Каширщини
30 Березня08:08 Засідання атестаційної комісії Центру
26 Березня14:51 Навчання в Турійській територіальній громаді
23 Березня13:11 Навчання керівників територіальних громад області
22 Березня08:15 Евакуація з гуртожитку педколеджу
16 Березня09:19 Пожежній безпеці навчальних закладів - особливу увагу
12 Березня10:11 Заняття з працівниками диспетчерських служб
11 Березня16:14 Друге засідання педагогічної ради Центру
11 Березня16:11 Підсумки двох місяців 2021 року
9 Березня16:06 Навчання з питань цивільного захисту в Смідинській територіальній громаді Ковельського району
Останні новини