ГоловнаОстанні новини7 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Підсумки роботи за квітень

Опубліковано: 07.05.2021, 11:20

7 травня у відеоселекторному режимі відбулася нарада з працівниками Центру за результатами роботи у квітні 2021 року. Нараду провів начальник Центру Сергій Шмига.

Про результати функціонального навчання, спеціальної і практичної підготовки,  навчання з пожежної безпеки виступив заступник начальника Центру з навчально – виробничої роботи Олександр Грушевенчук. Він проаналізував виконання плану комплектування  навчальних груп слухачами, участь педагогічних працівників у проведенні практичної підготовки на підприємствах, установах, організаціях. Всі заплановані заходи виконано.

Про діяльність структурних підрозділів Центру доповіли: начальник обласного методичного кабінету (БЖД населення), завідувач кабінетом навчальним, завідувачі Луцьких та Ковельських територіальних курсів, навчально-консультаційних пунктів у містах Володимирі-Волинському,  Камені-Каширському, Нововолинську.

Начальник Центру подякував працівникам Центру за виконання поставлених перед Центром   завдань, побажав і надалі,  в складних умовах пандемії, докладати усіх зусиль для  досягнення належних результатів у роботі.

Він також  закликав особовий склад Центру продовжувати проведення заходів щодо боротьби з коронавірусною інфекцією, берегти своє  здоров’я і  здоров’я здобувачів освіти, вакцинуватися, загострив увагу на підготовці області до контрольної перевірки комісією ДСНС України, яка запланована на другу половину травня поточного року, а також на активізації роботи зі зміцнення матеріально-технічної бази Центру, особливо Ковельських територіальних курсів за новим місцем дислокації.

Під час наради начальник Центру за особистий вагомий внесок в організацію участі конкурсантів області у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці -2020» вручив методисту   обласного методичного кабінету (БЖД населення) Лілії Богданович Подяку голови Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа Безпеки» Алли Негрієнко. 

Після наради відбулося засідання педагогічної ради Центру, на якому педагогічні працівники одноголосно ухвалили рішення: рекомендувати до видання Методичні рекомендації «На допомогу головам збірних пунктів евакуації», розроблені викладачем Луцьких територіальних курсів  Аллою Семінович, з метою допомогти керівникам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які очолюють тимчасові евакуаційні органи та органи управління, які їх утворюють, у плануванні, підготовці та проведенні евакуації населення.

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
18 Червня10:31 Спеціальне об’єктове навчання на ринку
17 Червня10:27 Храмам Камінь-Каширщини – належну пожежну безпеку
9 Червня11:51 Навчання керівників громад Ковельського району
3 Червня16:19 Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання
31 Травня16:07 Навчання керівників судової адміністрації області
27 Травня16:34 Тренування дій органів управління і сил цивільного захисту та завдання з евакуації
20 Травня15:32 День вишиванки
18 Травня09:26 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» !
7 Травня11:20 Підсумки роботи за квітень
30 Квітня11:58 Навчання посадових осіб Володимир- Волинського району
22 Квітня14:37 Навчання відповідальних за консультаційні пункти
16 Квітня11:29 Показовий День цивільного захисту у Камені-Каширському
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
Останні новини