ГоловнаОстанні новини3 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання

Опубліковано: 03.06.2021, 16:19

З урахуванням особливості проведення освітніх заходів  в умовах пандемії, 02-03 червня  у відеоселекторному режимі проводилося функціональне навчання відповідальних за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування Камінь-Каширського району. Навчання організував завідувач НКП Володимир Багнюк, який зібрав слухачів в залі Камінь-Каширської районної ради, а керівники занять перебували в приміщенні навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області за місцем його дислокації у м. Луцьку.

Заняття проводили майстри виробничого навчання Луцьких територіальних курсів Людмила Вовдюк, Валерій Денисюк, Микола Коваль. Вони вказали здобувачам освіти на їхню організуючу роль, а також важливість консультаційних пунктів у проведенні просвітницько –інформаційної роботи і пропаганди  знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед  населення,  що  не  зайняте   у   сферах   виробництва   та обслуговування. На заняттях розглядали також питання про єдину державну систему цивільного захисту, склад та основні завдання сил цивільного захисту територіальної підсистеми області, види надзвичайних ситуацій, характерних для області та району, фізико-хімічні властивості отруйних речовин, які використовуються у нашій місцевості та елементарний захист від них, інженерний, радіаційний, хімічний, медичний, біологічний і психологічний захист, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, порядок його поведінки під час надзвичайної ситуації, в умовах масового скупчення людей та в осередках інфекційних захворювань, особливості планування і проведення евакуаційних заходів, планування основних заходів з питань навчання населення, його захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Розповіли як практично відпрацьовувати основні організаційно-розпорядчі документи консультаційного пункту, вивчили порядок створення, завдання та організацію роботи консультаційних пунктів, їх матеріально-технічне забезпечення, порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації,  забезпечення безпеки людей, порядок обладнання інформаційно-довідкових куточків з питань цивільного захисту, утримання приміщень консультаційного пункту, їх обладнання та оснащення. Зазначили, що слухачі завжди можуть розраховувати на співпрацю у цьому напрямку з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, отримати практичну допомогу.

Обласний методичний кабінет (БЖД населення)   
Останні новини
18 Червня10:31 Спеціальне об’єктове навчання на ринку
17 Червня10:27 Храмам Камінь-Каширщини – належну пожежну безпеку
9 Червня11:51 Навчання керівників громад Ковельського району
3 Червня16:19 Відповідальні за консультаційні пункти Камінь-Каширського району пройшли навчання
31 Травня16:07 Навчання керівників судової адміністрації області
27 Травня16:34 Тренування дій органів управління і сил цивільного захисту та завдання з евакуації
20 Травня15:32 День вишиванки
18 Травня09:26 Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» !
7 Травня11:20 Підсумки роботи за квітень
30 Квітня11:58 Навчання посадових осіб Володимир- Волинського району
22 Квітня14:37 Навчання відповідальних за консультаційні пункти
16 Квітня11:29 Показовий День цивільного захисту у Камені-Каширському
13 Квітня11:05 Навчання лісничих правилам пожежної безпеки
13 Квітня10:59 Тренування органів управління та сил цивільного захисту
10 Квітня12:35 Підсумкова нарада Центру
Останні новини