ГоловнаБІБЛІОТЕКАПАМ'ЯТКИПрофілактика грипу і застуди
 Версія для друку

1h.jpgГрип є найпоширенішим інфекційним захворюванням. Епідемії грипу періодично охоплюють всю земну кулю, і тоді ми піддаємося загрозі зараження цим вірусом. Але грип – це не просто застуда . Ця агресивна хвороба має дуже неприємні прояви у вигляді високої температури, головного болю, сильної нежиті та кашлю. Крім того, грип загрожує нам цілим рядом небезпечних ускладнень. Щорічно у світі від грипу помирають сотні тисяч людей. Як відомо, хворобу завжди краще попередити, ніж лікувати. Розумна профілактика застудних захворювань мінімізує ймовірність зараження хвороботворними вірусами.

Як запобігти застуді?

- Перед виходом на вулицю поставте собі так званий "щит" від інфекцій. Змастіть носа оксаліновою маззю чи дитячим кремом, віруси не зможуть проникнути далі у ваш організм.

- Частіше мийте руки. Саме з допомогою рук віруси потрапляють на слизові рота і носа. А якщо ви зайшли в приміщення з вулиці, то про процедуру миття рук взагалі не варто забувати ніколи.

- Провітрюйте приміщення. Якою б не була погода на вулиці, потрібно хоча б 2-3 рази на день провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте. Провітрювання та вологе прибирання зменшують кількість мікроорганізмів в повітрі, тим самим знижуючи ймовірність зараження.

- 2h.jpgЇжте більше свіжих овочів і фруктів, що містять вітамін С. Він допомагає зміцнити нашу імунну систему, збільшує стійкість до інфекцій, при захворюванні застудними захворюваннями сприяє швидкому одужанню.

- Не забувайте про такий продукт як часник. Фітонциди, які містить часник, "вбивають" віруси.

- На роботі, перш ніж пити зі своєї чашки чай або каву, обдавайте  чашку окропом. Окріп нейтралізує віруси, які в неї могли потрапити.

Сподіваємось, підготовлена інформація буде для вас корисною і ви легко і швидко уникните застуди.

    Твіт